HomeStudioTetováníGalerieKontakt
 
  Work picture
 

O tetovacím studiu Chino Tattoo

Naše studio se přestěhovalo z Chropyně do centra Kroměříže abychom mohli našim klientům poskytnout kvalitnější služby a větší komfort. Tetovací studio má dobrou dostupnost, nedaleko od studia se nachazi autobusová zastávka na Milíčova nam. a od něj je to jen minutku chůzí do studia. Před studiem se také nachází parkoviště.

Naší prioritou je nabídnout zákazníkovi víc než jen razítko z katalogu. Proto pracujeme tzv. custom tattoo. To znamená, že preferujeme přizpůsobení motivu přímo na míru zákazníka. Samozřejmostí je 100 % hygiena. Používáme pouze jednorázové jehly a všechny pomůcky jsou jednorázové. Používáme barvy americké výroby INTENZE s atestem pro použití v EU.

Na všechny služby poskytované u nás je třeba se objednat. Čekací doby jsou individuálně podle tatéra a velikosti motivu. Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc ve všech směrech, ale vyhrazujeme si právo odmítnout zákazníka, ať už je to z důvodu podezření na nějakou infekční chorobu, protiprávnosti motivu např. neonacistické motivy, nebo jen čistě z toho důvodu, že se nám nezamlouvá koncepce a motiv. Naše obrázky jsou i našimi vizitkami, proto nás prosím nechte poradit vám, tvořit na Vás a takto se dopracovat k originálnímu motivu.

Facebook Twitter Instagram Pinterest  

Galerie studia – Chino TATTOO

tetovacie studio 1 tetovacie studio 2 tetovacie studio 3 tetovacie studio 4 tetovacie studio 5
 

  CHINO TATTOO © 2013 l Podporujíci webové stránky l Created by Chino