HomeStudioTetováníGalerieKontakt  
 
 

Tetovací studio Chino Tattoo
v centru Kroměříže

Děkujeme že jste navštívili naši webovou stránku. Pokud uvažujete nad tetováním nebo jste již pevně rozhodnut o motivu který byste si chtěli nechat zvěčnit na svém těle, jste na správné adrese. Každé tetování je individuální a takový je i náš přístup k zákazníkovi. Lidé si vybírají různé motivy a místa tetování. Důvody jsou různé. U někoho jde o čistě estetickou záležitost, u jiného o filozofii, další se chce odlišit od ostatních. Naším cílem je dávat zákazníkovi maximum. Rádi se s Vámi setkáme, ochotně poradíme, navrhneme motiv podle Vašich představ.

Pro zlepšení a zkvalitnění služeb jsme studio přestěhovali do nových prostor. Naše tetovací studio se nachází v centru města Kroměříž.. Používáme ty nejkvalitnější tetovací barvy a nejmodernější technologie - strojky od německé firmy Cheyenne. Pracujeme výhradně z jednorázovým sterilním materiálem a tak nehrozí žádné riziko infekce.

Tetování je pro nás nejen prací ale i láskou a tak je naší snahou aby bylo co nejkvalitnější a aby se každý zákazník k nám rád vracel. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu.

 
   
News 2. May
 

Tattoo Session Silesia 2015

Tattoo Sesion

Dne 2. - 3.10. se koná výstava pro tatéry. Přijďte nás podpořit na Tattoo Session Silesia 2015. Více informací >

Socialní siete
 
 
Facebook Twitter Instagram Pinterest
 
 
Poslední práce
tattoo biomechanic tattoo rosary rose tattoo virgin marry
Jdi do galerie >>
 

  CHINO TATTOO © 2013 l Podporujíci webové stránky l Created by Chino