HomeStudioTetováníGalerieKontakt
 
  tetování
 

Stanovení ceny za tetování

> O TETOVÁNÍ VE ZKRATCE > PÉČE O NOVÉ TETOVÁNÍ

Cena za tetování hraje velkou roli při výběru motivu i tetovacího studia. Protože si tetování kupujeme na celý život (kromě tetování, které je prováděno henou) měli bychom se při jeho výběru řídit i dalšími faktory. Patří mezi ně například kvalita výsledného motivu, zázemí tetovacího salonu a hygienické podmínky nebo kvalita samotného použitého pigmentu.

Cena za tetování se určuje podle náročnosti motivu a času který mad tetováním tatér stravu. Nemusí vždy znamenat , že čím větší tetování, tím bude jeho cena vyžší. Rovněž není pravidlem, že barevné tetování je dražší než černobílé . Při setkání a zpracování kresby, návrhu na tetování ví tatér určit orientační cenu. Určitou roli samozřejmě hraje i místo na které se bude daný motiv tetovat.

V našem studiu tetujeme německými strojky Cheyenne které používají jednorázové sterilně cartridge s jehlami. Veškerý materiál který přijde do styku s tetováním a pokožkou je jednorázový a sterilní. Tetovací barvy používáme od amerického výrobce Intenze které se na celém světě řadí mezi jedny z nejkvalitnějších a zaručují maximální krytí a krásné zářívé barvy i po zhojení tetování. Malé tetování v našem studiu se pohybují přibližně od 700 do 1500 Kč . Středně velké tetování a velké jsou na individuální dohodě. Samozřejmě pokud jste byli našim zákazníkům již v minulosti poskytujeme na tetování slevy.

Facebook Twitter Instagram Pinterest  

 

 

 

  CHINO TATTOO © 2013 l Podporujíci webové stránky l Created by Chino